Menu

Widziane spod siatki

O siatkówce, o sporcie, o życiu

Castellani nie przyjedzie do Polski?

marcin.lew

 

 

Fenerbahce Stambuł prowadzone przez byłego selekcjonera reprezentacji Polski siatkarzy Argentyńczyka Daniela Castellaniego miało zagrać w Rzeszowie w ostatni weekend września w turnieju im. Jana Strzelczyka. Miało, ale okazuje się, że na ten sam termin Turcy awizowani są podczas innego turnieju, w Oleśnicy. W ostatni weekend przed startem PlusLigi odbędzie się tam II Charytatywny Turniej Siatkówki, w którym oprócz zespołu ze Stambułu wystąpi Skra Bełchatów, Lotos Trefl Gdańsk i niemieckie SCC Berlin.

Gdzie więc zagra Fenerbahce? Może się okazać, że nigdzie. Klub ze Stambułu ma obecnie problemy związane z aferą korupcyjną w piłce nożnej. Wiadomo już na pewno, że zabraknie ich w Rzeszowie. Najprawdopodobniej nie pojawią się też w Oleśnicy. A nawet gdyby, to niewiadomo w jakim składzie, bo w obecnej sytuacji niewiadomo, czy skład Fenerbahce zostanie nienaruszony.

Ale to nie koniec zmian. Z rzeszowskiego turnieju ubyła także kolejna drużyna. W turnieju im. Jana Strzelczyka nie zagrają też zawodnicy Jastrzębskiego Węgla, którzy awizowali swój przyjazd do Rzeszowa. W tym samym czasie w Jastrzębiu otwierają jednak halę i gospodarze zagrają z rosyjską Iskrą Odincowo.

Kto pojawi się więc na turnieju w Rzeszowie? Na ten moment niewiadomo. Rozmowy trwają i co z nich wyjdzie okaże się pewnie za kilka dni.

 

© Widziane spod siatki
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci